Śnieżka Acryl Putz GU 40 Grunt Polimerowy Uniwersalny

8,50 zł
Brutto

ACRYL-PUTZ® GU40 Grunt Polimerowy Uniwersalny zwiększa przyczepność oraz zapewnia prawidłowe wysychanie nakładanych później wyrobów. Zapobiega zbyt szybkiemu oddawaniu wody do podłoża. Wnika w nie i wiąże luźne kruszywa. Daje powłoki lekko satynowe, transparentne, przepuszczalne dla pary wodnej.

Wybierz pojemność
  • 1 l
  • 5 l
Ilość

ACRYL-PUTZ® GU40 Grunt Polimerowy Uniwersalny zwiększa przyczepność oraz zapewnia prawidłowe wysychanie nakładanych później wyrobów. Zapobiega zbyt szybkiemu oddawaniu wody do podłoża. Wnika w nie i wiąże luźne kruszywa. Daje powłoki lekko satynowe, transparentne, przepuszczalne dla pary wodnej.


Do wzmacniania słabych podłoży - pod masy szpachlowe, farby, kleje i powłoki wyrównujące

Doskonale przyczepna do podłoża

Łatwo się nakłada

Wysoce elastyczna


Wydajność: zależna od chłonności podłoża – do 10 m²/l
Opakowania: butelka 1l, kanister 5l
Postać: gotowy do użycia
Charakterystyka


Zastosowanie
Grunt GU40 zalecany jest pod masy szpachlowe, farby, kleje i powłoki wyrównujące na sufity, ściany i posadzki znajdujące się wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
Polimerowa formuła
ACRYL-PUTZ® GU40 Grunt Polimerowy Uniwersalny zawiera w swoim składzie specjalny, podwójny układ żywic, które doskonale wiążą luźne elementy podłoża i wzmacniają jego strukturę.
Głęboko wnika w strukturę podłoża
ACRYL-PUTZ® GU40 Grunt Polimerowy Uniwersalny doskonale sprawdza się w przypadku podłoży mocno chłonnych, wyjątkowo słabych i luźnych – ceglanych, cementowych, wapiennych, cementowo-wapiennych, gipsowych, gipsowo-kartonowych, betonowych itp.

 

Przygotowanie podłoża
podłoże powinno być odpowiednio mocne i równe, wysezonowane, pozbawione zanieczyszczeń oraz wolne od agresji biologicznej (grzyby, pleśnie, mchy itp).

Przygotowanie wyrobu: preparat wymieszać, nie zaleca się rozcieńczania.

Nakładanie:
nakładać jedną warstwę pędzlem, wałkiem lub przez natrysk hydrodynamiczny, w temperaturze podłoża i otoczenia od +5ºC do +25ºC
nie wolno dopuścić do powstawania kałuż i zacieków,
na podłoża bardzo chłonne lub słabe zaleca się naniesienie kolejnej warstwy preparatu na wchłoniętą i lekko suchą warstwę pierwszą,
po 24 godzinach od momentu zakończenia gruntowania wykonywać dalsze prace wykończeniowe,
w przypadku zastosowania na zewnątrz aplikacja i wysychanie preparatu nie może odbywać się w złych warunkach atmosferycznych,
narzędzia umyć wodą.

4 innych produktów w tej samej kategorii: