O nas

Tradycje ZUH „MARIA-FARBY” Sp. z o.o. Sp. K. sięgają 1987 roku. Od blisko dwudziestu lat nasza Hurtownia związana jest z branżą farb i lakierów, co pozwala zapewnić naszym Klientom specjalistyczną i kompleksową ofertę produktów farbiarskich oraz chemii budowlanej. To wieloletnie doświadczenie pozwoliło naszej Firmie zbudować relacje z naszymi odbiorcami oparte na stabilnych zasadach i zaufaniu, które uważamy za nasz najcenniejszy kapitał.

Otrzymaliśmy wiele wyróżnień i certyfikatów między innymi: Certyfikat Rzetelnej Firmy, prestiżową nagrodę Diamentu Forbesa 2012 oraz Certyfikat „Przejrzysta Firma”

Sklep internetowy jest przedsięwzięciem, którego celem jest zapewnienie naszym Klientom możliwości prowadzenia współpracy z naszą Hurtownią przy wykorzystaniu narzędzi preferowanych przez nowoczesny biznes – dążący do likwidowania rozwiązań mniej efektywnych, a jednocześnie szukający metod i rozwiązań podnoszących sprawność prowadzonej działalności. Stąd nasza propozycja współpracy opartej na możliwościach platformy internetowej, której atutami są dostępność przez całą dobę, wygoda i pewność.