LuxDecor Emalia akrylowa - Śnieżna Biel matowa

20,50 zł
Brutto

Uniwersalna, wodorozcieńczalna emalia akrylowa ogólnego stosowania, przeznaczoaą do dekoracyjnego malowania drewna, materiałów drewnopodobnych, gipsu i betonu, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Wybierz pojemność
  • 0,4 l
  • 0,75l
Ilość

Doskonale nadaje się do malowania lamperii, boazerii, mebli, okien oraz drzwi. Może być stosowana także na powierzchnie metalowe, uprzednio zagruntowane farbą antykorozyjną. Emalia charakteryzuje się dobrym kryciem i doskonałą przyczepnością do podłoża. Powłoka odporna jest na działanie wody oraz warunków atmosferycznych, a kolory nie tracą barwy pod wpływem działania promieni UV.

Pojemność: 0.4L i 0,75L, kolor: śnieżna biel
Przeznaczenie: Wewnętrzna, Zewnętrzna


Główne zalety:
*Nie zostawia smug
*Trwały kolor
*Do wnętrz i na zewnątrz
*Ecosolution – Bez rozpuszczalników
*Wodoodporna
*Odporna na UV

Sposób użycia:
Przygotowanie podłoża: Powierzchnia przeznaczona do malowania powinna być stabilna, mocna i sucha, stare powłoki malarskie należy usunąć. Przed malowaniem podłoże należy dokładnie przeszlifować i wyczyścić, a następnie odtłuścić i wysuszyć. W przypadku malowania metali powierzchnię należy zagruntować antykorozyjną farbą podkładową.
Przygotowanie produktu: Przed użyciem farbę należy dokładnie wymieszać, w razie potrzeby rozcieńczyć wodą (max. 5%). Uwaga! Nadmierne rozcieńczanie pogarsza jakość emalii.
Sposób nakładania: Emalia akrylowa LuxDecor może być nanoszona za pomocą pędzla z miękkim włosiem, wałka welurowego lub flokowego. Uwaga – należy stosować wyłącznie narzędzia przeznaczone do produktów akrylowych. Zaleca się nanosić dwie warstwy w odstępie 4 godzin. Po skończeniu malowania natychmiast umyć ręce i narzędzia w ciepłej wodzie.
Aby uniknąć różnic w odcieniach, zaleca się do wymalowania całej powierzchni stosować produkty o tym samym numerze partii produkcyjnej lub wymieszane z kilku pojemników o różnych numerach partii.
UWAGA! Ze względu na ograniczenia druku prezentowany na opakowaniu kolor należy traktować poglądowo i nie może on stanowić podstawy do reklamacji. Właściwy kolor należy sprawdzić na wzorniku dostępnym w sklepie.
Limit zawartości LZO (kat. A/d/FW): 130 g/l. Produkt zawiera max. 90 g/l. Produkt jest zgodny z wymaganiami Europejskiej Normy EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek”.
Zawiera masę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu (3:1). Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Przechowywanie: Produkt należy przechowywać w temperaturze 5-30 oC, w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.