Champion BP farba w aerozolu/spray 400ml różne rodzaje

18,90 zł
Brutto

Do wewnętrznego i zewnętrznego malowania: metali, drewna, tynków, rowerów, mebli, ceramiki, zaprawek na samochodach.

Wybierz kolor:
Ilość

UNIWERSALNY, AKRYLOWY: Do wewnętrznego i zewnętrznego malowania: metali, drewna, tynków, rowerów, mebli, ceramiki, zaprawek na samochodach.

PODKŁADOWY: Farba podkładowa poprawiająca przyczepność do malowanego podłoża farby nawierzchniowej. Przeznaczona do gruntowania powierzchni z metali, drewna, tynków, ceramiki, szkła.

ŻAROODPORNY: Do malowania wszelkiego rodzaju powierzchni pracujących w wysokich temperaturach: pieców, nagrzewnic, rożna, boilerów, tłumików, układów rur wydechowych, silników , chłodnic. Zabezpiecza malowana powierzchnię trwale i mocno na działanie wysokiej temperatury do + 600 °C.

METALIC: Wysokiej jakości lakier o bardzo wysokim połysku i efekcie metalu chromowego. Idealny do wszelkiego rodzaju ozdób i uszlachetnień malowanych powierzchni. Nadaje się do malowania powierzchni z metali, drewna, tynków, ceramiki, szkła.

CERAMICS: Szybkoschnący lakier stosowany do drobnych poprawek, zadrapań ubytków: zlewozmywaków, wanien, pralek, lodówek, i innych sprzętów gospodarstwa domowego. Może być stosowany na powierzchnie emaliowane, ceramiczne, szklane, drewniane i plastikowe.

FLUOROSCENCYJNY: Do zewnętrznego i wewnętrznego malowania w celu osiągnięcia efektów wizualnych i ostrzegawczych: metal, szkło, tynk, ceramika, znaki ostrzegawcze. Kolory; pomarańczowy, żółty, zielony, czerwony, niebieski.

2 innych produktów w tej samej kategorii: