Kontakt

Zakład Usługowo-Handlowy "MARIA-FARBY"
Spółka z ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

ul. Bryczkowskiego 32

70-888 Szczecin
BZ WBK S.A. 59 1500 1113 1211 1004 4073 0000

Alior Bank S.A. 44 2490 0005 0000 4530 5193 9201

NIP: 9552113184

Regon: 812742670

KRS: 0000455342

Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie XIII Wydział Gospodarczy KRS

Hurtownia i sklep firmowy:
Hurtownia i sklep firmowy stacjonarny otwarte są:

pon.-pt. w godzinach: 8:00-16:00 oraz w soboty od 09:00 do 13:00.
e-mail: biuro@mariafarby.pl

www.mariafarby.pl

tel. +48 91 46-20-815; tel. 91 46-20-403; fax +48 91 46-20-760

Dział sprzedaży hurtowni:
Agnieszka Kubieniec - tel. +48 694 440 286  agnieszka-kubieniec@mariafarby.pl
Agnieszka Krawczak-Rynowiecka - tel. +48 694 440 290  agnieszka@mariafarby.pl  
Grzegorz Krawczak - tel. +48 694 440 289  grzegorz@mariafarby.pl   
Piotr Chojnacki - tel. +48 662 267 729  piotr@mariafarby.pl   
Agnieszka Zajączkowska-Stwora - tel. +48 91 46 20 760 w.23  agnieszka-stwora@mariafarby.pl
Paulina Cabaj - tel. +48 91 46 20 815 w.24  paulina@mariafarby.pl

Sklep internetowy:
e-mail: sklep@hurtmaria.pl

www.mariafarby.pl

tel. +48 91 46 20 020
Zamówienia złożone po godzinie 15:00 będą potwierdzane i realizowane następnego dnia roboczego.


Życzymy Państwu udanych zakupów!